Darbuturgus.lt – modernus projektas, kuriame talpinami tik darbo pasiūlymai. Jie gali būti ir ilgalaikiai (tokie kaip vairuotojo, kirpėjo ar kt.), ir trumpalaikiai (išgriauti sieną, nudažyti automobilį...). Susidomėjusieji konkrečiu darbu turės prie skelbimo įrašyti kainą, už kurią sutiktų dirbti. Kiekvieno žmogaus kainos siūlymą matys ne tik užsakovas, bet ir kiti pretendentai.

Dėl šio principo kandidatas gerai numano savo šansus, o darbdavys gauna daug protingų pasiūlymų. Turėkite omenyje, kad darbuturgus.lt nėra aukcioniniu principu grindžiamas portalas, todėl užsakovas pretendentus galės vertinti ne vien pagal darbų atlikimo įkainius.

Svarbu žinoti – detali informacija yra prieinama tik konkretaus darbo skelbimo autoriui. Todėl galite būti saugūs ir ramūs – jūsų asmeniniai duomenys nepateks į trečiųjų šalių (tokių kaip reklamos agentūrų ar pardavimo vadybininkų) rankas.

Lietuviškai По русски  
Paslaugų turgus
Registracija

Vartotojų zona


Kategorijos
Apie projektą

Darbuturgus.lt gali skelbtis tik darbą siūlantys privatūs asmenys ir įmonės.

Čia darbo ieškantys žmonės ras tiek trumpalaikių, tiek ilgalaikių darbo pasiūlymų. Norėdami gauti konkretų darbą, pretendentai turės siūlyti fiksuotą darbo atlikimo kainą. Kiekvienas norintis pretenduoti į darbo poziciją matys žemiausią darbo atlikimo kainos pasiūlymą. Turint šią informaciją galėsite objektyviau įvertinti savo šansus gauti darbą.

Darbuturgus.lt – nėra aukcioniniu principu paremtas portalas. Darbdavys rinkdamasis darbuotoją galės vertinti ne tik jo siūlomą darbų atlikimo kainą, bet ir kitus kriterijus (pvz.: CV, asmeninio profilio informaciją ir kt.).

Darbdavys radęs sau tinkamą kandidatą galės su juo susisiekti telefonu, elektroniniu paštu arba asmenine žinute.

Vizija – tapti populiaria vieta trumpalaikių ir ilgalaikių darbo skelbimų talpinimui Lietuvoje.
Misija
– sudaryti palankiausias galimybes darbdaviui rasti darbuotoją už abi šalis tenkinančią kainą. Atsižvelgiant į besikeičiančią situaciją darbo rinkoje nuolat tobulėti ir didinti galimybes darbdaviui surasti kuo įvairiausių sričių kvalifikuotų darbuotojų.

Nauda siūlantiems darbą

 • darbdavys galės visiškai nemokamai talpinti tiek trumpalaikio darbo (tvoros nudažymo, griovio iškasimo), tiek ilgalaikio darbo (vairuotojo, auklės) skelbimus
 • darbo skelbimas galės būti išplatintas žinomiausiuose socialiniuose tinkluose (Facebook, Google+, Twitter ir kt.)
 • į darbo skelbimus pretenduos daug asmenų siūlydami savo kainas
 • kiekvieno darbo atlikimo mažiausias kainos siūlymas yra matomas viešai, todėl darbdavys gali tikėtis stiprios konkurencijos, kuri užtikrins gerus kainos pasiūlymus
 • darbdavys galės rinktis kandidatą ne vien pagal jo siūlomą darbo atlikimo kainą, bet ir pagal kandidato turimą patirtį ir gyvenimo aprašymą, kuris bus matomas jo asmeniniame profilyje

Nauda ieškantiems darbo

 • daug darbo pasiūlymų vienoje vietoje
 • matysite kiek žmonių pretenduoja į konkrečią darbo vietą
 • matysite žemiausią darbo atlikimo kainos pasiūlymą ir galėsite realiai įvertinti savo šansus
 • galėsite siūlyti geriausią kainą, kuri stipriai padidins tikimybę gauti darbą
 • galėsite rinkti darbdavių rekomendacijas ir kaupti reikalingą stažą
 • turėsite asmeninę paskyrą, kurioje galėsite smulkiau aprašyti savo darbo patirtį ir įdėti CV
 • čia rasite tiek pastovių, tiek papildomo darbo pasiūlymų, kuriuos galėsite derinti su studijomis ar kita veikla
Populiariausi darbo skelbimai