Darbuturgus.lt – modernus projektas, kuriame talpinami tik darbo pasiūlymai. Jie gali būti ir ilgalaikiai (tokie kaip vairuotojo, kirpėjo ar kt.), ir trumpalaikiai (išgriauti sieną, nudažyti automobilį...). Susidomėjusieji konkrečiu darbu turės prie skelbimo įrašyti kainą, už kurią sutiktų dirbti. Kiekvieno žmogaus kainos siūlymą matys ne tik užsakovas, bet ir kiti pretendentai.

Dėl šio principo kandidatas gerai numano savo šansus, o darbdavys gauna daug protingų pasiūlymų. Turėkite omenyje, kad darbuturgus.lt nėra aukcioniniu principu grindžiamas portalas, todėl užsakovas pretendentus galės vertinti ne vien pagal darbų atlikimo įkainius.

Svarbu žinoti – detali informacija yra prieinama tik konkretaus darbo skelbimo autoriui. Todėl galite būti saugūs ir ramūs – jūsų asmeniniai duomenys nepateks į trečiųjų šalių (tokių kaip reklamos agentūrų ar pardavimo vadybininkų) rankas.

Lietuviškai По русски  
Paslaugų turgus
Registracija

Vartotojų zona


Kategorijos
Vadybinis - Administracinis Ofise
Galioja iki: 2021-12-31
Rajonas: Kauno r.
Miestas: Kaunas
Pasiūlymų skaičius: 0
Mažiausia kaina: Nepasiūlyta
Vadybinis - Administracinis Ofise
Vadybinis - Administracinis Ofise

Siūlome pagrindinį / papildomą darbą
Siūlome veiklą, kurioje galite laisvai planuotis savo darbo valandas.
Darbo pobūdis:
Klientų paieška;
Konsultavimas;
Skambučių atlikimas.
Plačiau susitikimo metu.
FM GROUP ieško žmonių, kurie nori daugiau iš gyvenimo, daugiau valdžios, daugiau laisvo laiko, daugiau negu tik pragyventi! Kad ir kokie Jūsų norai, FM Group verslas gali Jums suteikti realią galimybę pasiekti savo asmeninius ir finansinius tikslus.

verslas56@gmail.com

tel.863383891

Norint siūlyti kainą Jums reikia prisijungti.
Kiti "Verslo vystymas" kategorijos skelbimai
Darbo skelbimo pavadinimas
Mažiausia kaina
Galioja iki
MiestasPopuliariausi darbo skelbimai