Darbuturgus.lt – modernus projektas, kuriame talpinami tik darbo pasiūlymai. Jie gali būti ir ilgalaikiai (tokie kaip vairuotojo, kirpėjo ar kt.), ir trumpalaikiai (išgriauti sieną, nudažyti automobilį...). Susidomėjusieji konkrečiu darbu turės prie skelbimo įrašyti kainą, už kurią sutiktų dirbti. Kiekvieno žmogaus kainos siūlymą matys ne tik užsakovas, bet ir kiti pretendentai.

Dėl šio principo kandidatas gerai numano savo šansus, o darbdavys gauna daug protingų pasiūlymų. Turėkite omenyje, kad darbuturgus.lt nėra aukcioniniu principu grindžiamas portalas, todėl užsakovas pretendentus galės vertinti ne vien pagal darbų atlikimo įkainius.

Svarbu žinoti – detali informacija yra prieinama tik konkretaus darbo skelbimo autoriui. Todėl galite būti saugūs ir ramūs – jūsų asmeniniai duomenys nepateks į trečiųjų šalių (tokių kaip reklamos agentūrų ar pardavimo vadybininkų) rankas.

Lietuviškai По русски  
Paslaugų turgus
Registracija

Vartotojų zona


Kategorijos
Vadybinis - Administracinis
Galioja iki: 2021-01-31
Rajonas: Kauno r.
Miestas: Kaunas
Pasiūlymų skaičius: 0
Mažiausia kaina: Nepasiūlyta
Vadybinis - Administracinis

Neribotos ir lanksčios TIENS verslo galimybės suteiks jums progą dirbti savo nuožiūra. Jeigu jūsų tikslas – daugiau laiko praleisti su šeima, savarankiškai nusistatyti savo pajamas, būti savo paties viršininku arba pakeliauti po pasaulį – jūs galite įgyvendinti jį su TIENS.

TIENS siekia keisti žmonių gyvenimą ir mūsų nepriklausomi konsultantai žino, jog mes dirbame tam, kad jį pakeistume. Mes siekiame maksimaliai tenkinančio visų mūsų klientų poreikius aptarnavimo. Mes siūlome įvairius produktus, kurie suteikia unikalias galimybes dirbti namuose ir gauti neribotas pajamas. Mes laikomės verslo modelio, kuris neša sveikatą ir gerovę visiems žmonėms.

Su mumis paprasta bendradarbiauti…

TIENS:

Rengia verslo plėtros mokymus
Teikia skatinimus ir apdovanojimus
Pripažįsta nuopelnus
>Naujausia informacija –www.tiens.com / www.tiens.eu / sk.tiens.com

Jūs:

Gaunate produktus
Įgyjate galimybių
Dalyvaujate savo verslo plėtroje
Esate atsidavęs ir atkaklus

Verslo galimybėsKompensacijos planas

verslas56@gmail.com

tel.863383891

 

Norint siūlyti kainą Jums reikia prisijungti.
Kiti "Verslo vystymas" kategorijos skelbimai
Darbo skelbimo pavadinimas
Mažiausia kaina
Galioja iki
MiestasPopuliariausi darbo skelbimai